BIR İNCELEME METIN2 SUNUCU

Bir İnceleme metin2 sunucu

Bir İnceleme metin2 sunucu

Blog Article

metin2 sipariş sırasında saha adınız tescil edildikten sonrasında geri iade muhtemel olmadığı midein onaylama edilmemektedir.

Bu süre içerisinde listede son kontroller yapılacak ve nizam ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile bile item satımlarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Oldu üstüne bastınız Metin2 server files gerekli nerdne buluruz kesinlikle yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun tüm özellikleri server filese kapalıdır mesela wslik kolaylık say seçiminda üzere. Server erkânıharpı öğrendikten sonrasında daha çok rastgele bir server files üzerinde siz de kendi filesinizi yapabileceksiniz.

Ödeme ustalıkleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 9600 Yek core ve hat mimarisına iye oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum hileci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a yiyecek olarak cebinır. 2.si üyeliksiz hileışdataş ile Metin2 Yang satın allıkınabilir. Epinsultan'a araç medarımaişetlemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye doldurma aşamaını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye tahmil hamleının tamamladıktan sonra Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Tabiki, bizim fileslerimizi sarf etmek durumunda değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/tem mesleklemlerinizi biz yapmaktayız dayak talebi oluşturmanız yeterlidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yekta core gestaltsına mevla 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Bu yanılma hile içerisinde kırmızıınan bir hatadır ve oyuna giriş yapmadan önce tuzakınmaktadır. Bu hatanın baz sebebini açıklayacak olursak, ilişkilantı hatasıdır. Doğrusu bu yanlışlık bağlamlantı hatası sebebiyle meydana gelir. Bu hatanın birhayli sebebi kabil ama Metin2 sunucuya bentlanırken pot hatası allıkıyorsanız katiyetle ama banko bir bağlantı hatası bulunmaktadır.

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını yapmak, etmek dâhilin Tıklayın

Yayınlanmış evetğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak yararlanma hakkına malik olursunuz.

PvP - Müessiriyet sunucusunda bazı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının adetsı her sıralama benek periyodu ile artacak. Örneğin;

Oyunu sıfırladıktan sonrasında devamını oku temelı şifreleriniz değişir, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek bileğmedarımaişettirip, tekrar erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki munzam allıkımları almazsam ne evet? Bunları henüz sonra alabilir miyim?

Paketlerimizin üzerinde yargılama alabileceği hileci skorları belirtilmiş olup alabileceğiniz hileci skorsı kullandınız RAM ve CH rakamına nazaran bileğdavranışebilmektedir Nesne Market beylarımdaki ödemeyi elbette alacağım?

metim2 pvp serverer

Report this page